POSTACIE

Imię i nazwisko: Victoria Gilmore
Urodziny: 16.04
Wiek: 17
Ogólny opis: Niebieskooka dziewczyna z burzą niebieskich loków. Jest najniższa ze swoich znajomych, rodziny i ludzi z metra. Jej styl można określić jako: kolorowy. Jest wredna, ale zawsze ci pomoże. Nie przepuści okazji do wbicia szpili swoim wrogom. Dobrze się uczy, jest ambitna, nigdy nie przegapi okazji na imprezę. Uwielbia malować, co pokazuje na wielu muralach w mieście, które zleca jej sam burmistrz. Mieszka w apartamencie razem z Sam niedaleko Metropolitan Museum of Art. Jej rodzice dużo podróżują, mają własną firmę architektoniczną. Uwielbia jeść, oglądać Szybkich i Wściekłych oraz czytać książki. 

UWAGA! Nigdy nie zmuszajcie V. do uprawiania sportu, może się to dla was skończyć długim... bardzo długim pobytem w szpitalu.BY Carlos-Eduardo Berganza

„W
śród ludzi jest się także samotnym - Mały Książę Antoine de Saint-Exupéry

❆❆❆
Imię i nazwisko: Samantha Danes
Urodziny: 16.02
Wiek: 17
Ogólny opis: Sam nie da się dobrze opisać, jedyne słowo, które do niej pasuje to chaos. Jest typem marzycielki i optymistki. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, co czasem (zawsze) denerwuje Alice. Jest niebieskooką, rudą dziewczyną, która kocha koty. Sama nawet ma jednego ^^. Nigdy nie rozstaje się ze swoim zegarkiem, jak to mówią Czas to pieniądz. Nosi luźne ciuchy i gra w gry wideo. Często chodzi w kucyku i okularach. Uczy się dobrze, jest złośliwa i nigdy nie przegapi okazji by komuś podokuczać. Chodzi razem ze swoimi przyjaciółmi do prywatnej szkoły. Jest w szkolnej reprezentacji piłki siatkowej. 
Są takie wydarzenia, które - przeżyte wpólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią... - Harry Potter i Kamień Filozoficzny J.K.Rowlnig

By Julia Blattman
 https://tmblr.co/ZyPYmx1mhG-hk
❆❆❆
Imię i nazwisko: Isabelle Parker
Urodziny: 25.06
Wiek: 17
Ogólny opis:  Izzy jest przysadzistą blondynką o jasnej karnacji. Uwielbia tenis i jazdę na wrotkach. Nie przepuści okazji, żeby się popisać. Jest aż za bardzo pewna siebie, wygląda na miłą osobę, ale po dłuższej znajomości robi się nieznośna (w tej sprawie została przeprowadzona ankieta). Jest pewna swojego talentu muzycznego i pisarskiego, jak jej to wychodzi to inna kwestia. Mając szesnaście lat przeniosła się do prywatnej szkoły im. Alana Rickmana, gdzie uczęszczają Sam i Vee. Jej oceny są pospolite. Ubrania jednak nie możemy ocenić, gdyż w szkole chodzi w mundurku, a po szkole jej nie widzimy. Nie jest zbyt lubiana, ani w klasie, ani w szkole. Na początku roku zrobiła chwilowe dobre wrażenie i została wiceprzewodniczącą. Mieszka niedaleko Cadman Plaza Park, na Brooklyn Heights. 


By Pernilleoerum
❆❆❆
Imię i nazwisko: Camile Brown
Urodziny: 20.10
Wiek: 28
Ogólny opis: Camile jest dyrektorem działu marketingu w Nowym Jorku w filmie rodziców Sam i Vee. Kiedy państwo Gilmore i Danes są poza miastem, sprawują opiekę nad dziewczynami. Jest pogodna, ambitna i planuje kiedyś otworzyć własną firmę. Łatwo nawiązuje nowe kontakty i nie ma żadnych wrogów. Pomaga Sam i Vee w nauce, a gdy coś przeskrobią zawsze stanie w ich obronie, jest dla nich jak starsza siostra. 


❆❆❆
Imię i nazwisko: Logan i Lily Shane
Urodziny: 13.05
Wiek: 17

Ogólny opis: Rodzeństwo Shane to elita Nowego Jorku. Ich tata jest burmistrzem miasta,  a mama światową modelką. Mieszkają na skrzyżowaniu Madison Ave z E 102nd St. 
Lily to pogodna dziewczyna z świetnymi ocenami i nienagannym zachowaniem. Jest cicha i lubi spokój, ale raz na jakiś czas wyjdzie na imprezę z przyjaciółkami Izzy i Crystal lub ze swoim bratem i jego znajomymi, Chrisem i Johnny'm.
Logan jest zupełnym przeciwieństwem swojej siostry. Nie kryje się ze swoim zamiłowaniem do imprez. Jest rozpuszczony i nie przestrzega zasad. Mimo marnej frekwencji, jest w pierwszej dziesiątce najlepszych uczniów. 


By Viria
❆❆❆
Imię i nazwisko: Christopher Bruce
Urodziny: 12.12
Wiek: 17
Ogólny opis: Chris od kołyski przyjaźni się z Loganem, ale jest zupełnie inny. Rzadko pojawia się na elitarnych imprezach, nawet jeśli jest zaproszony. 
W wolnym czasie jest biega w Parku, albo jest na treningu w szkole. Wydaje się, że wyklucza to go z jakiegokolwiek kontaktu z rówieśnikami i może trochę tak jest, ale zawsze ma czas dla Logana i Johnnego (którego poznał przez Logana). 
By Lila Selle


❆❆❆
Imię i nazwisko: Johnny Cavendish
Urodziny: 01.09
Wiek: 19
Ogólny opis: Mieszka z rodzicami obok Crescent Beach Park w Eltingville w hrabstwie Staten Island. Dziewczyny poznały Johnny'ego na obozie na Long Island kiedy miały 16 lat, a on 18. Pomagał wtedy przy zajęciach dla najmłodszych uczestników obozu. Razem z Vee udawali przyrodnie rodzeństwo i wkręcali znajomych i nieznajomych. Okazało się, też, że pomimo niewielu wspólnych zainteresowań, mieli wiele tematów do wielogodzinnych rozmów. 
BY captbexx


❆❆❆
Imię i nazwisko: Crystal Carter
Urodziny: 06.05
Wiek: 17
Ogólny opis: Crystal to ciemna brunetka o piwnych oczach. Jest spokojna i opanowana, jej pasją są wrotki oraz pisarstwo. Należy do GSZMKiP, czyli Gazetki Szkolnej Zrzeszającej Miłośników Książek i Pisarstwa gdzie z zapałem pisze artykuły do gazetki szkolnej.  Panna Carter nie ma wrogów, nie lubi też żadnych szatańskich planów, czy dokuczania innym. Jest również najlepszą przyjaciółką Lily i 'zadaje się' z Izzy. Crystal mimo, że należy do 'Elity nie afiszuje się tym zbytnio. Uwielbia malarstwo oraz Gwiezdne Wojny.
By Elena Napoli

❆❆❆
Imię i nazwisko: Simon Benn
Urodziny: 24.03
Wiek: 17
Ogólny opis: 

❆❆❆
Imię i nazwisko: Nico Spencer
Urodziny: 30.01
Wiek: 17
Ogólny opis: 

❆❆❆
Imię i nazwisko: James Astor
Urodziny: 19.08
Wiek: 17
Ogólny opis: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz